Turbo-Kom - Regeneracja turbosprężarek Olsztyn

Oferta

TURBOSPRĘŻARKI STEROWANE ELEKTRONICZNIE

      Ciągły rozwój motoryzacji niesie za sobą zastosowanie coraz nowocześniejszych udoskonaleń w systemie doładowania silników spalinowych. Większość nowoczesnych turbosprężarek zostaje wyposażona w elektroniczne aktuatory zmiennej geometrii. Stare rozwiązania podciśnieniowego sterowania zmienną geometrią zostają wypierane przez wcześniej wspomniane urządzenia. Pozwalają one na zdecydowanie prezyzyjniejsze sterowanie aktualnym ciśnieniem doładowania dzięki czemu nasze silniki stają się coraz bardziej dynamiczne i oszczędne. Jednak jak każde urządzenia elektroniczne ulegają one awariom. Kilkuletnie auta wyposażone w tak sterowane turbosprężarki trafiają do serwisów z powodu wadliwego działania elektronicznych nastawników. Niestety aktuatory producenta HELLA są integralną częścią turbosprężarki. Z tego powodu nie można nabyć ich jako osobną część. Koszt nowej turbiny tego typu może wynosić nawet kilka tysięcy złotych.

      Jestem jedną z nielicznych osób w kraju, która posiada dostęp do fabrycznie nowych ORYGINALNYCH części do aktuatorów firmy HELLA. Kilka firm w kraju oferuje naprawy sterowników na "nowych częściach" za atrakcyjną cenę. Jednak te nowe części sa bardzo niskiej jakości i pochodzą z krajów azjatyckich. W związku z tym jestem w stanie naprawić w pełni profesjonalnie większość obecnie dostępnych urządzeń na rynku. Sterownik naprawiony na oryginalnych częściach ma żywotność dokładnie tak długą jak fabrycznie nowy. Dysponuje najnowszym testerem, który umożliwia zdiagnozowanie usterki, sprawdzenie po naprawie a nawet ustawienie pozycji nastawnika już zamontowanego na turbosprężarce. Na wykonaną naprawę udzielam pisemnej 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Poniższe zdjęcia przedstawiają wcześniej opisane aktuatory. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty wszystkich ceniących sobie profesjonalizm.

nastawnik1min       nastawnik2min       fota nastaw turbiny min        

       ROZEBRANY min  ster nowy min      nastawnik3min

 

    Jestem firmą zajmującą się profesjonalną regeneracją turbosprężarek do aut osobowych oraz dostawczych. Mój warsztat wyposażony jest w wysokiej jakości nowoczesny sprzęt do wyważania wirujących elementów turbin. Posiadam aktualne certyfikaty potwierdzające jakość i precyzję urządzeń, na których pracuję (zdjęcia poniżej). Oferuję wysoką jakość wykonywanych usług. Jestem osobą oficjalnie przeszkoloną przez firmę CIMAT w zakresie wyważania wirujących elementów turbosprężarek. Egzamin z przebiegu szkolenia zaliczyłem celująco co potwierdzone jest certyfikatem widocznym na zdjęciu poniżej. Dodatkowo wielokrotnie brałem udział w warsztatach dotyczących regeneracji turbosprężarek w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Każdy produkt opuszczający mój warsztat objęty jest 12-miesięczną gwarancją wraz z załączonym protokołem wyważenia. Dokonuje bezpłatnej analizy uszkodzeń oraz wyceny kosztów naprawy turbosprężarki. W ofercie posiadam również fabrycznie nowe turbiny. Zapraszam do współpracy warsztaty oraz klientów indywidualnych.

 

miniaturka1             miniaturka2            egzaminmin

 


REGENERACJA PODSTAWOWA 500 zł

Zakres naprawy:

- demontaż turbosprężarki na części składowe,
- piaskowanie elementów,
- wymiana zestawu naprawczego, łożyska, uszczelnienia,
- wyważenie wirnika i koła kompresji,
- wyważenie w złożeniu (wyważarka wysokoobrotowa do 250 tys. obr./min)

- sprawdzenie szczelności
- sprawdzenie zaworu turbosprężarki,
- zabezpieczenie antykorozyjne obudowy.

 

REGENERACJA Z WYMIANĄ KOŁA KOMPRESJI 650 zł

Zakres naprawy:

- taki sam jak przy REGENERACJI PODSTAWOWEJ + wymiana koła kompresji

 

REGENERACJA PEŁNA Z WYMIANĄ KOŁA KOMPRESJI I WAŁKA TURBOSPRĘŻARKI 750 zł

Zakres naprawy:

- taki sam jak przy REGENERACJI PODSTAWOWEJ + wymiana koła kompresji + wymiana wałka turbosprężarki

 

REGENERACJA PEŁNA Z WYMIANĄ KORPUSU 900-950 zł

 

Czas realizacji naprawy to z reguły 1-2 dni robocze. W przypadku turbosprężarek nietypowych czas może wydłużyć się do 7 dni roboczych o czym klient zostanie poinformowany przed podjęciem naprawy. Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni roboczych.


Kontakt

TURBO-KOM Bartosz Komar
Łupstych 31Y (k. Olsztyna)
11-041 Olsztyn
Tel. 793-198-851

Regeneracja turbosprężarek Olsztyn

Turbo Kom - Regeneracja turbosprężarek.